eko tartak

Posted on Październik 31, 2007

0


Elementy drewniane mają pozytywny wpływ na zdrowie. Zbudowane z naturalnych materiałów „oddychają” regulując mikroklimat wnętrza (drewno jako materiał budowlany), pozytywnie jonizują powietrze, nie elektryzują się i nie przyciągają kurzu. To najlepszy wybór do dziecięcych pokoi i dla osób cierpiących na alergie.
deski
do lasu mnie ciągnie tym bardziej, im
dłużej mieszkam w bloku; ulubiony grzyb: pieprznik jadalny, inne zainteresowania: malarstwo, sztuka użytkowa, klimatologia, żeglarstwo szczególnie na Mazurach, rowerowanie, bieganie, pływanie, koty i konie, jestem zakręcona i uważam, że przypadki nie istnieją, kocham kino europejskie.
Naturalne posadzki zapewniają izolację termiczną pomieszczenia odczuwaną jako „ciepła podłoga” oraz izolację akustyczną – tłumienie hałasu. Pokrycie kilkoma warstwami lakieru utwardzanego dodatkowo promieniami UV, jak jest to w przypadku deski barlineckiej, lub lakierem o podwyższonej odporności na ścieranie (również w ofercie deski barlineckiej) zapewnia wysoką trwałość i pożądaną elastyczność. W przypadku licznych uszkodzeń podłogę można poddać kilkukrotnej renowacji, która zapewni jej piękny wygląd przez dziesięciolecia.

Reklamy
Otagowane: , ,
Posted in: Nobody