Globalne ocieplenie nie tylko oznacza, że tylko wtedy będzie cieplej

Posted on Maj 1, 2009

0


Właśnie uderzyło globalne ocieplenie, w Australii w Melbourne pojawił się szron, co to znaczy? Czyżby proces się odwrócił i zamiast ocieplenia mamy oziębienie?
MELBOURNE 30 kwietnia 2009 to najzimniejszy kwiecień rano, w ciągu ostatnich 50 lat. Ujemne temperatury nigdy nie pojawiały się w kwietniu jak już to w lipcu.
Dla wszystkich tych ludzi, którzy myślą, że aktualny stan pogody zależy od zmian klimatycznych w wyniku rosnącego poziomu emisji CO2 … proszę swoje badania. Cały punkt zmian klimatycznych jest niekonsekwentny poważnych zmian w innej stałej pogody wzorca. Ta pogoda całkowicie popiera teorię efektu cieplarnianego. Najpierw doświadczenie szybkiego spadku i wtedy dostaniesz nawet cieplej kiedy jest odbijana z powrotem. Globalne ocieplenie nie tylko oznacza, że tylko wtedy będzie cieplej, Antarktyka kiedyś w domu jednego z najbogatszych lasów tropikalnych na świecie widziałem, ale teraz wygląda na to .. Tak więc do wszystkich ludzi, którzy sądzą ci swój czas na relaks i zatrzymać dając rzeczy o matce naturze. Prosimy o trochę czasu do badań, jakie gotowi przedstawić swoją opinię na temat.

Reklamy
Posted in: Acid rain