Co z tego że pasjonuje mnie latynoameryka

Posted on Listopad 19, 2010

0


To nie będzie ciekawe, nie ma co się łudzić. Nigdy nie byliśmy w stanie zjednoczyć wszystkie trzy nogi urzędnicy, zawodników i sztabu szkoleniowego. Musimy zjednoczyć do przedstawienia Boca. Klęska dla wszystkich, a nie prezydent. I musi być podana w kolumnie na jej organu. On ma prawo do wyboru nowego trenera powiedział Radio Del Plata.
El Pelado, który wyjechał z koncentratów Sebastian Balsas i Diego Rivero, nadal z miotły. Tym razem pominąć Diego Herner i Leandro Romagnoli, choć tych dwóch graczy zostało zniechęconych z powodu kontuzji. Podczas gdy Leonardo Lopez Mendez i Voboril Germain iść do banku przez taktycznych decyzji trenera. Niskie plony z Kolumbii Ramon mańkut pstry.

Następnie, wraz ze zmianami, Ramon również zagra z czterech linii na dole z Luna, Tula, Bottinelli i José Luis Palomino, łucznik będzie Migliore. W środku jest Salvador Reynoso, Juan Manuel Torres i Guillermo Pereyra. A później będzie Menseguez, Bordagaray i Rovira.

Z drugiej strony, szkoła nie będzie koncentrować się na scenie, jak postąpił i przenieść fokus do Indian Club w Don Torcuato. Oprócz wyjścia jedenaście focus Albil Damian, Diego Placente, José San Román, Voboril Germain, Leonardo López, Fernando Gutiérrez, Gonzalo Bazán, Sebastian González i Nahuel Benitez.

Reklamy
Posted in: Lifson, torrentflux